Domluvy a domlouvání

9. května 2013 v 8:39 |  Akce
Ahoj ahoj,

za dva týdny tedy v Brně první setkání. Včera jsme se potkaly se Zuz a Moni a řešily jsme technické a programové záležitosti.
Mrzí mě, že to tu teď trochu stojí, duben i květen jsou pro všechny z nás hodně nabyté měsíce, letošní rok mám pocit že to platí 2x tolik...

No, ale k tématu - shodly jsme se, že je jedno kolik lidí se zúčastní, ale že je potřeba vědět, že někdo přijede. Zařizujeme prostory, techniku a občerstvení, což není zase až tak obtížné, ale samotný čas lidí, kteří se podílejí na přípravě a ještě víc těch, kteří přijdou coby hosté,
to už je věc jiná a bylo by docela hloupé a nepatřičné, kdybychom se s nimi domlouvaly na něčem, co by nemělo smysl.

Chtěla bych se proto obrátit za nás všechny na vás, kteří/které uvažujete, že byste přijely - dejte vědět. Stačí jen poslat mail.
Děkujeme těm, kteří se již ozvali, ale pořád to neodpovídá číslu v anketě. Samozřejmě není problém přijet jen tak spontánně, program ani prostor není omezen, problematičtější to může být s občerstvením nebo hledáním místa konání.
...
SRAZ: Pokud bude víc nebrňáků, setkejme se v sobotu 25.5. v 9,20h na hlavním vlakovém nádraží v Brně, odkud se společně dopravíme do Bystrce, kde setkání bude probíhat (upřesnění po mailech).

START: v 10,15h začne program

ČASOVÉ ROZLOŽENÍ: 1.den setkání bude hlavním tématem sebepoškozování a sebereflexe, a rozdělen na několik částí (seznámení, přednášky s debatou, worskhopy), mezi nimiž jsou cca 15 min přestávky. Rozhodly jsme se využít nabízejících se možností, takže část programu proběhne venku. Večer od cca 21h nemá pevný program ani večerku.

2.den setkání začne budíčkem v 8,00h, samotný program začne v 9,00h. Opět bude rozdělen na několik částí. Chceme se věnovat samoléčbě, hospitalizacím v případě PPP a jiným podpůrným postupům. Rády bychom v této souvislosti představily váženého hosta. Po obědě se přesuneme do centra Brna, kde proběhne poslední část programu, a zakončení s překvapením :)

JÍDLO: Plně zajištěno.
A také nejdiskutovanější bod setkání :-D ...
Jak již bylo předestřeno, rády bychom jedly některá jídla společně, konkrétně obědy a večeře.

Vypadá to, že se nám podařilo navázat příjemnou sponzorskou spolupráci s jednou pekárnou, takže bychom v neděli dostaly čerstvé pečivo, které by mohlo sloužit částečně i jako svačina či do "balíčků na cestu".

K obědu bychom rády nějakou lehkou a vegetariánskou stravu, připravovanou šetrným způsobem. Napadl nás kus kus se zeleninou sypaný sýrem, a druhý den třeba vegečína s rýží ? V tomto směru můžeme plánovat cokoli, ale je potřeba vědět, jak se k tomu stavíte hlavně vy, které byste rády dorazily :)

Jinak bude neustále k dispozici čaj a káva, ovoce a zelenina a nějaké sojové/mléčné a kysané výrobky, večeře bude řešena formou "švédských stolů" (co dům dal :) ).

Protože setkání není posilováno žádnou dotací nebo grantem, připadne nám dobré vybrat na konci setkání něco jako "příspěvek na jídlo", a to ve výši 150 -200,- na osobu. Jedná se o pilotní akci tohoto typu, je třeba počítat s různými možnými vychy a nevychytávkami, ale věříme, že to klapne dobře :)
Prosíme ty, které mají nějaké jídelní omezení (bezlepek atd), dejte vědět, ať to můžeme zařídit. Díky

MOŽNOSTI: Myslely jsme na různé potřeby, které by bylo dobré zohledňovat. Nedaleko místa konání je prolézková posilovna a nad ním běžecký ovál, pro "terenářky" se pár metrů za budovou rozprostírá les s dobrou cestou, takže pro ty, které potřebují denně pohyb, se nabízí poměrně dost možností.
První den zamíříme k přehradě, kde se možná svezeme na parníku, a kde se dá strávit večer v některém z místních podniků.
Původně jsme chtěly zakomponovat i nějaké kulturní návštěvy brněnských památek, ale vzhledem ke dvěma kratším setkáním to časově moc nevycházelo v našem programu.
Nakonec nás napadlo zakončení v centru Brna, takže se nechte překvapit :)

CO S SEBOU: přezůvky, spacák, blok a psací potřeby, 1 kolík na prádlo, oblečení dle potřeby, hyg.věci, nějaké potraviny pokud chcete, 50kč na 2 jízdenky za 25kč po Brně, které budou nezbytné.


KONEC: v neděli 26.5. do 16h kousek od hlavního nádraží, s tím že možnost setrvat déle jistě je :)
...
Ještě jednou chci poděkovat všem, kteří se do projektu zapojují.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama