Setkání a Nesetkání

21. května 2013 v 20:24 |  Akce
Milí, zlatí i chocholatí...

Setkání se blíží mílovými kroky a stejně tak naše mírná nervozita a (alespoň za mě) malilinkatá mrzutost, že číslo doposud přihlášených účastníků je až příiš nízké ve srovnání s počtem hlasů v anketě.
Jde o to, že jsme z původního jednoho termínu, udělaly pro vás dva, abyste mohli všichni přijet, zařídily jsme si prostory a další potřebnosti, což je to nejmenší - ovšem na setkání má figurovat i spolupracující terapeut, jehož ochoty a času si nesmírně ceníme a bohužel není úplně nejlepší, abychom od něj žádaly tolik pro dva/tři lidi... jestli rozumíte...
Pokud by šlo jen o nás a nějaké naše povídání s vámi, spokojíme se klidně s jedním člověkem a budeme rády.
Ale co si budem povídat... organizujeme to teď především pro vás, pro co nejvíc nových názorů, náhledů, zkušeností, protože právě v tom má projekt smysl. Křížit co nejvíce lidských cest v oblasti dané problematiky. A my se na vás hrozně těšíme, ne že ne. Takže ještě jednou vyzýváme všechny, kdo zahlasovali v anketě, nechť nám napíšou na mail, že s nimi máme počítat pro tento víkend!!

Přemýšlely jsme taky, v čem to vězí... jakto, že se lidé neozvou, když přijde čas. Je to naší přemrštěnou představou? Našim špatným přístupem? Nevhodnými metodami? Nedostatečnou "nabídkou"? Měly jsme to očekávat, že imaginárně lidi přikyvují, ale v realitě už málokdo vstane?
Takže ano... jestliže je chyba na naší straně a setkání je pro vás nějakým způsobem neschůdné, je víc možností.
Jediné, co potřebujeme, je slyšet a vědět, co si o tom myslíte VY, všichni, kteří čtete a máte zájem o věc.

V tuto chvíli to vypadá, že je nás na 1.setkání víkendového rozměru málo a tudíž bychom uskutečnili oficiálně pouze setkání druhé (za předpokladu, že by se přihlásil ten zbytek lidí), což není zrovna milé pro těch několik osob, které chtěly přijet již teď. Není problém udělat místo prvního sektání třeba jen menší neformální, naprosto volné sektání s kýmkoliv, kdo by chtěl, formou - kecáme u kafe/piva/jiné opojné látky, ale s programem to nechat na jindy.
Stejně tak můžeme v případě minimálního ohlasu udělat sektání pozdější, nevíkendové, menší, jakékoliv...
A v případě, že opravdu sejde ze setkání, zamyslíme se nad dalším působením, nad formou a prostředky. Už teď můžete sdělovat své poznatky, zkušenosti a názory psanou formou a pravděpodobně to vše budeme postupně publikovat tady na blogu, včetně vaší kreativní tvorby a tak dále. To je další možnost, jak zapojit hlasy více lidí. Uvidíme.

Osobně se na setkání s vámi těším, jak malej Jarin, i když to znamená nemalé úsilí v přípravách a vůbec to, jak vás poznám i na ten druhý pohled... :) Přihlašte se, přijďte a nebojte se ničeho, všechno má být příjemné a uvolněné, abychom si nepřipadali jak u zubaře v křesle.


Jaru zdar, bouřkám taky a koukejte na večerníčky, zlepšuje to náladu! (A navíc je Večerníček borec, protože na té vysoké jednokolce to není vůbec sranda :))

Zuz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama