Teď se ale fakt setkáme

29. května 2013 v 12:27 |  Akce
POZOR, POZOR!

Tak jsme se rozhodli pro tento víkend udělat něco takového...

SOBOTA odpoledne sraz kdekolivěk bude třeba a prakticky i kdykolivěk, zhruba od 2 bychom to viděly nadějně a připojit se může kdokoliv průběžně. Bude to celé bezprogramové setkání. Rády bychom se pobavily o aktuálním vývoji projektu o dalších možnostech a tak dále. A samozřejmě si popovídáme i normálně jako lidi o sobě a myslím, že s Kristýnou už jsme pustily snad všechny verbální zábrany a jsme schopny odpovídat na cokoliv a mluvit o všem možném - tedy i s vámi.

Setkání bude neformální a bude zajištěné přespání pro zájemce. Uvidíme dle zájmu, buď využijeme prostory skautské klubovny pro více lidí a nebo se naskládáme úplně normálně u některé z nás doma a uděláme si pyžamovou párty, jak za mlada.

Přítomen bude terapeut Juraj, který je velice sympatický i v neformální rovině a určitě z něj nikdo nemusí mít strach, jakožto z psychologické autority. Popovídá si s námi o životě a tak vůbec...

Součástí víkendu může být lákavá hospoda, kavárna, bar, louka, les a ideálně trocha kultury - v oblíbené galerii probíhá údajně velice zajímavá výstava, tak bychom mohly nakouknout. Kulturně je Brno docela rozmanité, takže krom výstav je spousta jinýh lákadel (třeba hrobka v Kapucínském kostele, kterou pro sebe nazývám "Sušení lidi"), ale to se rozhodneme spontánně a na místě.

Tak. Teď jen stačí napsat, že chcete přijet/přijít, abychom se mohli potkat a hotovo. Každopádně v sobotu já i Kristýna budeme někde sedět, putovat a plkat, ať už se k nám někdo přidá nebo ne. Byly bychom samozřejmě rády, kdyby ano :)

Mějte se fanfárově. Další video coming soon.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama