Pražské setkání a co to dalo

20. února 2014 v 12:05 | Kristýna |  O projektu
Subjektivní "report" z víkendového setkání v Praze doufám postupně doplní i ostatní holky :)
Za mě : Myslím, že jsme příliš nepotěšily ostatní hosty kavárny, kteří se pokoušeli bohémsky posnídat nebo vést intelektuální rozhovory :)
Jinak ale skvělé, moc děkuju holkám za tohle setkání (skypové propojení na Nový Zéland bylo neuvěřitelně nabíjející a ...jak jsme v reálném čase mluvily a koukaly na sebe, smály se a tak, těch XY tisíc kilometrů jako by prostě neexistovalo).
Dostala jsem hodně podětů k zamýšlení, např. Jana mě několikrát "přinutila" podívat se do sebe způsobem, který jsem dřív neznala. Díky za to.

Objektivně:

K publikaci :
  • Každá autorka bude mít svůj "styl písma", kterým budou její příspěvky do publikace vneseny. Protože jsme se rozhodly příspěvky řadit podle obsahu stylem "vrána k vráně", budou jednotlivé příspěvky třeba i děleny. Zvažovaly jsme prvně barevné rozlišení (co autorka, to jiná barva písma), ale nakonec jsme se shodly, že by směs barevného textu byla spíše rušivá než členící. Rozdílné styly písma budou rozhodně lepší (jak vizuálně, tak přívlastkově ke každé autorce).

  • Do publikace zařadíme některé výňatky z odborných publikací o PPP. Vidíme smysl v tom položit vedle sebe teorie a praxe.

  • Obálka a další obrázkové doplňky (pomineme-li samotné obrazové příspěvky) pravděpodobně budou vytvořeny z určité aktivity, kterou budeme realizovat. Podrobnosti později.

  • NÁZEV publikace zatím nemáme. V tomhle jsme velmi otevřené všem návrhům "z venčí"...Máte typ na název? Pošlete nám jej na mail ! Předem díky :-) A dejme si nějaký rozumný deadline - konec března.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama